Wahoo Elemnt Bolt Bundle V2 

ELEMNT BOLT on sihikindlalt ehitatud, et pakkuda lihtsat ja intuitiivset sõidukogemust elegantse ja aerodünaamilise disainiga.
Sellel GPS-rattakompuutril on 2,2-tolline 64-värviline ekraan koos ümbritseva valguse anduriga, mis muudab kõige olulisemate näitajate ühe pilguga nägemise lihtsaks. Perfect View Zoom, Quicklook LED-id ja kohandatavad andmelehed võimaldavad teil oma seadme seadistust isikupärastada, et see oleks kasulik kaaslane teie sõidu algusest lõpuni. 16 GB mälu ja seadmesiseste navigeerimisfunktsioonidega ELEMNT BOLT saab salvestada kaardid ja marsruudid, mida vajate, et hoida teid õigel teel ja muuta marsruuti sõidu ajal. BOLTi aku tööiga on 15 tundi ja seda saab laadida ka sõidu keskel tänu USB-C laadimisele. Bluetooth Smart, ANT+ ja WiFi tehnoloogiaga varustatud ELEMNT BOLT ühendub sujuvalt kõigi teie rattasõiduandurite ja täiendavate seadmetega, et treenimise ajast maksimaalselt kasu saada. Loodud jõudluseks ja konstrueeritud lihtsuse huvides – ELEMNT BOLT GPS-rattakompuuter loeb iga sekundi.

ELEMNT BOLT on täielikult integreeritud GPS-rattakompuuter, millel on täielik nimekiri ühilduvast tarkvarast ja nutitelefonirakendustest.

Lisa ostukorvi
405,65 €